Kullanım Koşulları

www.OyunlarTurk.com web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki hizmetlerini kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Koşullar

1. OyunlarTurk.com web sitesi'nde yer alan her türlü bilginin doğruluğu, eksiksiz olması, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir. Kullanıcı hiçbir şekilde yer alan hizmetlerinin hatalı olduğu yada bu hizmetlere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. OyunlarTurk.com hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu hizmetlerini ve bu hizmetlere bağlı bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir. OyunlarTurk.com web sitesi hizmetlerinin hatasız olması için her türlü tedbiri almıştır. Bununla birlikte sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

2. Bu web sitesine erişimden, sitede yer alan bilgilerin ve/veya hizmetlerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun OyunlarTurk.com yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri ve/veya hizmetleri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

3. Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan tüm malzeme ve dökümanlar OyunlarTurk.com mülkiyetinde olup, bu malzeme ve dökümanlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve dökümanlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

Bu web sitesindeki malzemeler ve dökümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Yalnızca sitemizde ilgili bölümlerde belirtilen koşullara uyulmak kaydı ile yeniden yayınlanabilir.

4. Sitenin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir. Bu toplanan bilgiler istatistik amaçlı olarak tutulmaktadır.

5. OyunlarTurk.com kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üye olanların kişisel bilgilerini kullanabilir.

7. OyunlarTurk.com, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya OyunlarTurk.com sitesine tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) OyunlarTurk.com web sitesi haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

8. OyunlarTurk.com web sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, OyunlarTurk.com web sitesi'ne girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

9. OyunlarTurk.com, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme veya OyunlarTurk.com web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

10. OyunlarTurk.com web sitesinin kullanım koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

11. Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya kullanım koşullarına ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Antalya Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.

Türkiye'nin en güncel oyunlar sitesi Oyunlarturk.com sitesine hoş geldiniz. Sitemizde yeni arayüzümüz ile oyun severlere özel olarak seçtiğimiz birbirinden zevkli oyunlar sizleri bekliyor.
Tamamı ücretsiz ve her ay yapılan yarışmalar ile ziyaretçilerimize de birbirinden güzel hediyeler veriyoruz ;)
© 2009 - 2010 Oyunlar Türk | Oyunlar | Google Site Map | Oyunlar | Valid CSS! | Kullanım Koşulları
Google Chrome Öneriyoruz Oyunlar Türk @ Facebook Oyunlar Türk @ Twitter Oyunlar Türk @ Tumblr Oyunlar Türk @ Wordpress Oyunlar Türk @ FeedBurner Oyunlar Türk @ RSS