Oyunlar Türk Hakkında


Oyunlar Türk 2007 yılında Turkoyunlar.net adı altında yayın hayatına başlamış ve 2008 yılında OyunlarTurk.com olarak isim değişikliğine gitmiştir. Bu değişiklik sonrasında daha çok vakit geçirme amacıyla devam edilen proje gün geçtikçe ziyaretçilerimizin ilgisinin de artması ile birlikte ciddi bir proje haline dönmüştür.

Bugün halihazırda 4 kişiden oluşan kadromuzla sizler için yeni alt yapı çalışmaları, yeni oyunlar hazırlayarak çalışmaktayız. Bizlere verdiğiniz destek için sizlere çok teşekkür ediyoruz ve unutmadan hatırlatmak isteriz ki OyunlarTurk sizler için hazırlandı, lütfen hiçbir öneri ve isteğinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Saygılarımızla,
OyunlarTürk Yönetimi

Türkiye'nin en güncel oyunlar sitesi Oyunlarturk.com sitesine hoş geldiniz. Sitemizde yeni arayüzümüz ile oyun severlere özel olarak seçtiğimiz birbirinden zevkli oyunlar sizleri bekliyor.
Tamamı ücretsiz ve her ay yapılan yarışmalar ile ziyaretçilerimize de birbirinden güzel hediyeler veriyoruz ;)
© 2009 - 2010 Oyunlar Türk | Oyunlar | Google Site Map | Oyunlar | Valid CSS! | Kullanım Koşulları
Google Chrome Öneriyoruz Oyunlar Türk @ Facebook Oyunlar Türk @ Twitter Oyunlar Türk @ Tumblr Oyunlar Türk @ Wordpress Oyunlar Türk @ FeedBurner Oyunlar Türk @ RSS